מרכז אבן זוהר

העצמה |

יצירה

| חוויה

מרכז אבן זוהר נועד לנשים יצירתיות שרוצות לחולל מהפך בליבן ליצור במו ידיהן את הפוקוס למה שחשוב בחייהן. החויה היא יחודית ושונה, מעצימה, יצירתית ובעלת ערך, אשר תזכרו למשך הרבה מאוד זמן.
מעל 2500 אנשים וילדים כבר יצרו לעצמם אבן זוהר בסדנאות ברחבי הארץ. יחד נלמד ליצור לעצמנו אבני דרך שידייקו לנו את הדרך אל האושר.

בין לקוחותיי

הפעילויות שלי

קורס אבן זוהר - הכוח בידיים שלך!

בואי לצור לעצמך מציאות בתהליך בהנחייתי:
ניצור אוסף אבני זוהר, שימקד אותנו למטרה הרצויה לנו, ולטוב שבחיינו, בשעורים היצירתיים נשלב דמיון, יצירתיות, צבעים ואבנים, נרענן את הכוחות הפנימיים שלנו, והאופטימיות שבליבנו, נגלה את הזוהר שבאבני הדרך שלנו. ניצור פוקוס לעבר מציאות זוהרת תוך הנאה,שלווה וכיף. התהליך הוא מקורי וגורם לנו לזהור פנימה ומשם לזהור החוצה.
— 12 שיעורים מצולמים משולבים עם שיחות ליווי איתי.
— סדנה פיזית (אפשרי קבוצתית) חגיגה יצירתית לסיכום תהליך, בהנחייה שלי וחומרי יצירה מיוחדים לאבנים, כולל מארזי מתנה. לבחירתך: אבני הדרך אל האושר, אבני זוהר מברכות, אבני זוהר מגבשות.
כל משתתף יוצר אבן זוהר כרצונו. ועוד יצירה קבוצתית משותפת.
אין צורך בניסיון קודם או כשרון ציור, כל אחד יכול.

— בונוסים : קבוצה להתייעצות ושיתוף. בחירת מתנה: ספר ילדים אבני הכוחות של הדר, קלפי אבן זוהר להשראה יומית, אבן זוהר בהזמנה לפי בקשתך האישית

אני רוצה לדעת עוד על הקורס

הייתה חוויה מעצימה, שאפשרה לי להיכנס לתוך עצמי עם הרבה שאלות ומחשבות מה הלאה, איך להתקדם ולהסתכל על החיובי ולהפיק יותר

לינוי ש., חיפה

מוצרי אבן זוהר

1. ספר ילדים מאת זוהר מור:
אבני הכוחות של הדר – מגולל את סיפורו של הדר, ילד חובב טבע, שלא פוחד משום דבר חות מטיפול אצל רופא השיניים. כיצד יתגבר על הפחד? אבני הכוחות הזכירו לו יכולות שקיימות בו. הוא עודד גם אחרים למצוא בתוכם את הכוחות להתמודדות עם פחד, קושי, או בעיה. בעזרת דמיון, אבנים ודמיון, יצירתיות, כונה, אמונה והרבה צבע, הכל אפשרי.

2. חפיסת קלפי אבן זוהר –
מארז הכולל 60 קלפים מרהיבים ובהם מילים וצילומי אבני זוהר. הדרכה ליצירת אבן זוהר אישית התורמת לשינוי חיים! כלי להשראה וביטוי להעצמה אישית.
יצאנו מפעילות הקלפים עם המון תובנות. כייף לתת חיים לאבנים שהופכות ללב אדם (רינה ומטי 31.3.19)

3. אבן זוהר בהזמנה מותאמת אישית-
אבן מצויירת לכל מטרה: לברכה, למתנה, כהשראה, לאומץ, לזיכרון ונחמה, לקישוט, לגינה. בכל אבן זוהר יש כיתוב או ציור בעל משמעות וכוונה, כברכה וכתזכורת למציאות רצויה.

בכל פעם שתיגעו או תראו את האבן – תאמינו שהיא ממש כמו קמע מחזק תיזכרו מה אתם רוצים, מה אתם חשים, הציור מכוון לשפע ואהבה. זוהי עוצמת היצירתיות

אני רוצה לדעת עוד על המוצרים

את האבן שיצרתי שמתי בשידה שליד מיטתי, והצילום של אוסף האבנים נמצא אצלי בשומר מסך שבנייד.

ברכה ת., קרית מוצקין

הרצאות

בואו לשמוע את סיפורי האישי על אתגר גדול מאוד שחוויתי והיציאה מתהומות אותו משבר אל צמיחה גדולה מאוד בעזרת שינוי נקודת המבט, בעזרת אבני הזוהר אופטימיות ויצירה. בהרצאה תעשירו את מגוון דרכי ההתמודדות הזמינות לכל אחד ואחת מכם ביצירתיות לפתרון כל אתגר בחיים, מתוך עוצמה אמונה ואומץ לעבר אושר ריפוי ושמחה​

אני רוצה לדעת עוד על הרצאות

זוהר המדהימה, היינו בהרצאה המרתקת ומעוררת ההשראה. היה מדהים ולמדנו ממך המון. תודה רבה.

עינב ויקיר, משטרת ישראל

סדנאות

כל משתתף יכין אבן זוהר משמעותית לברכה וכתזכורת למציאות רצויה. מחשבה מעצימה ומחזקת "הכוח בידיים שלי".
הפעילות מעוררת השראה, רוגע, אופטימיות, חווייתית ומרגשת.
כל אחד יכול גם ללא כשרון ציור או כתיבה.​

אני רוצה לדעת עוד על הסדנאות

את אישה מעוררת השראה. קל להתחבר ליצירה מכל בחינה ובכלל נעים איתך

מירב, ארד בע"מ

אני זוהר מור, נעים להכיר

אני בעלת תואר ראשון B.ed ותואר שני M.ed למידה משולבת אמנות. חברת לשכת המאמנים בישראל ומוסמכת תוכניות הכשרת מאמנים. אני בעלת ניסיון רב במערכת החינוך (מעל 16 שנה) כמחנכת בבתי ספר יסודיים. מאמנת אישית ומנחת סדנאות להעצמה וכישורי חיים מומחית באימון ילדים ונוער ובעלת התמחות באימון להפרעות קשב וריכוז.

הקמתי את מרכז "אבן זוהר" בלב קיבוץ רמת יוחנן, מקום שקט קסום ורגוע (בעבר היה מרכז "משעולי הצלחה") ובו אני מקיימת סדנאות והרצאות בשם אבני הדרך אל האושר "אבני זוהר" – להעצמה, יצירה וחוויה. ביססתי את השיטה על הניסיון האישי שלי שבתוך תהליך הריפוי גיליתי את החוסן והשמחה שניתן להשיג מהיצירה, היופי ושילובי הצבעים ובשילוב כוחה המיסטי של האבן – כל כך עושים טוב בנשמה. את כל הטוב הזה אני רוצה להעביר לכם באהבה.

צרו איתי קשר