אתגר המסכים

הילדים דבוקים למסך כל היום?

יש פתרון למצב!

אנחנו לא צריכים להשלים עם התמכרות הילדים למסכים.

הגיע הזמן שתכירו את “מאתחלים – אתגר לכל המשפחה”
תכנית משפחתית המבוססת על שיטת הצום האלקטרוני של ד"ר ויקטוריה דאנקלי, התכנית גמלה אלפי ילדים בארה"ב ממסכים והחזירה לילדים את הבריאות, השלווה ושמחת החיים.

ההרשמה למחזור הראשון מסתיימת בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

Restart: עולים על דרך חדשה

 תוכנית 35 הימים להתנתקות מתלות במסכים!

באמצעות יצירת דיאלוג, הצבת גבולות, וקיום צום מסכים אלקטרוני שיאפשר לילדכם להתנקות מהנזקים שגרמו המסכים למוחו ולגופו ולעלות על דרך חדשה של שימוש מבוקר, שתאפשר לו ליהנות מילדות מאושרת. הצום האלקטרוני שנוסה בהצלחה על אלפי ילדים, פותח על ידי הפסיכיאטרית האמריקאית ויקטוריה דאנקלי, וזכה לשבחים מחוקרים מאוניברסיטת הרווארד, ומהאגודה האמריקאית לפסיכיאטריה אינטגרטיבית.

המרכז הישראלי מציע תכנית ליווי לצום המסכים המואמת למשפחה הישראלית, וכוללת קבוצת תמיכה אינטרנטית, שיעורים ומשימות יומיות וטיפים להדרכה הורית שיסייעו לכם להפוך את ההתמודדות לקלה יותר.

מדובר בתוכנית המספקת פיתרון אמיתי ובר קיימא להורים שמחפשים דרך לחסוך מילדיהם את נזקי המסכים"
– ד"ר קרייג מלקין

כיצד הצום הדיגיטלי
צפוי להשפיע על הילד שלי?

סינדרום המסכים האלקטרוני (ESS), נגרם כתוצאה מחשיפה מוגזמת למסכים אינטרקטיביים, הנגרמת מתלות במסכים. הסימפטומים כוללים הפרעות קשב, בעיות התנהגות, התפרצויות זעם, עייפות, בעיות שינה, עצבנות, טיקים וכאבי ראש.

מה הילדים שלנו צפויים להרוויח כתוצאה מהצום הדיגיטלי?

1

יותר ריכוז

פעמים רבות מאובחנות בעיות קשב הנובעות מהתמכרות למסכים כ-ADHD, והילד מתויג וזוכה לטיפול תרופתי. הצום האלקטרוני, מאפשר למערכת העצבית שלו להתאושש, ולחזור לרמת ריכוז גבוהה יותר, ללא תרופות.

2

שינה עמוקה

החשיפה למסכים, בעיקר בשעות הערב, מובילה להפרשת מלטונין הנוצר בשל חשיפה לאור הכחול. הצום האלקטרוני יסייע ליצור דפוסים טבעיים ובריאים יותר של שינה, שיסייעו לו להימנע מעייפות כרונית שמשפיעה עליו לרעה בכל שעות היממה.

3

יותר שלווה

פחות התקפי זעם. המסכים גורמים לעוררות מוגברת, שמובילה לעצבנות יתרה וחוסר שקט. הורים רבים חושבים שהמסכים מרגיעים את ילדיהם. האמת היא שהמסכים הם סיבה מרכזית לכך שילדים נכנסים להתקפי זעם ועצבים אחרי הצהריים. הצום הדיגיטלי, ויצירת ממשק מסכים חדש וזמן משפחתי משותף יקטינו את התקפי הזעם והעצבים.

4

בריאות גופנית

בריאות ומניעת השמנה. הצפייה במסכים מביאה את ילדינו לשעות ארוכות בשבוע ללא תנועה. לעיתים רבות משולבת בזמן זה אכילת יתר ללא תשומת לב, לרוב של אוכל בעל ערך תזונתי נמוך. התוכנית תעזור לכם להחזיר את ילדיכם לילדות טבעית יותר, בדגש על משחקים בבית ובחוץ, פעילות גופנית ותנועה.

5

יותר חברותיים

בזמן הצפייה בטלוויזיה או במסך האינטראקטיב אין אינטרקציה חברתית לילדיכם. בזמן משחקי רשת במחשב קיימת תחושת חברותיות מתוך אינטרקציה עם אנשים או שחקנים נוספים, אך גם אותה לא ניתן להשוות לזמן בו ילדיכם משחקים יחד עם חברים בבית או בחוץ.

% 0

מהילדים שעברו צום אלקטרוני חוו שיפור בסימפטומים הנזכרים

% 0

מהילדים שעברו צום אלקטרוני מדווחים כי הסימפטומים נעלמו לחלוטין

המשפחה היא הדבר היקר לנו ביותר!

ולמרות זאת, איפשרנו לגורם עוצמתי וממכר להיכנס אלינו לסלון. הכנסנו את המיסוך למערכות היחסים ביננו ובין הילדים, שגם בלי המסכים נדרשת השקעה להפכן למשמעותיות. ויתרנו על הזמן של ההורים עם הילדים לטובת הבייביסיטר הזול וה'אולטימיבי'. אנחנו רואים את ילדינו מהופנטים מהמסך ומתענגים על רגעים של שקט בלי להבין את המחיר. הילדים שלנו הם ההשקעה הגדולה ביותר. זמן , מחשבה , אהבה אין סוף. בואו נמשיך להשקיע, ניקח הפסקה ממסכים, ונבנה מחדש זמן משפחתי טוב יותר, קרוב יותר וחזק יותר.

זאת התכנית שתשנה את החיים שלכם ב – 35 ימים!

מה כוללת התוכנית?

בשיעור וידאו יומי שישלח אליכם במהלך תוכנית הליווי, נסקור שורה של נושאים הקשורים לנזקי המסכים, הורות ומשפחה, תוכנית הצום וכן טיפים, עצות ומשימות שיסייעו לנו להפיק את המירב ולהעלות את ילדינו לדרך חדשה

מה מקבלים?

אני רוצה לעשות שינוי באורח החיים שלי!

הטבה ייחודית לנרשמים למחזור הראשון

הנחה ענקית ומאוד חד-פעמית
₪1269
769 בלבד
 •  

ההרשמה למחזור הראשון מסתיימת בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

  מי אנחנו?

  המרכז הישראלי לגמילת ילדים ממסכים, הוקם על ידי עדי פנחס, און ריפמן ורותם סלע. עשור לאחר פריצת הסמארטפון לחיינו, יש צורך בשינוי כיוון ביחס של הורים וילדים למסכים. המרכז, המעניק תוכנית ליווי לצום המסכים, שהמציאה ד"ר ויקטוריה דאנקלי, מבקש ליצור שינוי בר קימא ביחס של המשפחה הישראלית למסכים אקטיביים, בכדי להבטיח כי ילידינו יוכלו לחזור וליהנות מילדות מאושרת, חברותית ובריאה, לצד שימוש מידתי בטכנולוגיה.

  עדי פנחס, מדריכת הורים בוגרת מכון אדלר, בילתה עם משפחתה שלוש מתוך חמש השנים האחרונות, בוושינגטון בירת ארה"ב. עם החזרה לישראל התחוור לה כמה אינטנסיבי ובעייתי השימוש של ילדים ישראלים במסכים, על רקע הבדלים בתפיסת ההורות והעצמאות היחסית ממנה הם נהנים. על רקע ניסיון אלו פותחה תוכנית הליווי כך שתכלול גם כלי הדרכה הורית.

  און ריפמן, מפתח הקורס ומנהל ההדרכה במרכז,  עוסק בחינוך הבלתי פורמלי, מאחוריו הקמת בית ספר,  מרכז חינוכי, ריכוז העסקה של עשרות מורים, פיתוח עשרות מערכי שיעורים וקורסים, חוברות הדרכה, וליווי מנהלים חינוכיים. בעל תואר ראשון בחינוך מאוניברסיטת תל אביב. און הגיע לנושא המסכים, לאחר שבנו התמכר לפורטנייט והחל לסבול מסיוטים, התהליך הארוך שעברה המשפחה הבהיר לו כי יש צורך ביצירת מענה מסודר למשפחות.

  רותם סלע, מוציא לאור בסלע מאיר ועיתונאי בעברו, מרכז את נושא המחקר והתקשורת במרכז. לנושא המסכים הגיע מתוך התמודדות אישית עם התמכרות למסך הקטן.